GRUPA GN Sp. z o.o. CENTRUM FINANSOWO KSIĘGOWE

Osoby odpowiedzialne za prowadzenie ksiąg posiadają świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów jak również wykształcenie zdobyte w renomowanych szkołach wyższych oraz doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm zarówno handlowych, produkcyjnych jak i usługowych.

Nieustanne śledzenie nowości z zakresu prawa, finansów i rachunkowości pozwala nam na rzetelność i najwyższa jakość świadczonych przez nas usług. Najważniejsza dla nas jest wygoda Klienta oraz atrakcyjna cena. Staramy się, aby rachunkowość, rozliczenia podatkowe oraz sprawy kadrowo-płacowe nie stanowiły więcej dla Państwa problemu, dlatego podstawą naszej pracy jest zapewnienie fachowej i kompleksowej obsługi, która obejmuje przede wszystkim rachunkowość, książki podatkowe oraz kadry i płace.

Działamy na podstawie świadectw kwalifikacyjnych wydanych przez Ministra Finansów – §3 ust. 1 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 18 lipca 2002r. w sprawie uprawnień do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (Dz. U. Nr 120, poz. 1022, z późn. zm.). oraz posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związanej ze świadczonymi usługami rachunkowo-księgowymi, co sprawia, że możecie Państwo bezpiecznie korzystać z naszych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.